ברוכים הבאים לאתר אור תורה!

בס"ד. אתר אור תורה הוקם לצורך זיכוי הרבים בשיעורי תורה. רוב השיעורים הנם שיעורים קצרים העוסקים בנושאים מגוונים על דרך המוסר. אני מגלה דעתי שכל כוונתי בזה לקדש שם שמים. איני מבקש שתקראו לי רב ולא צדיק, כי אינני רב ואינני צדיק, אך דבר אחד כן אבקש, שתשתדלו לתעל את המסרים שבאתר כדי להתקרב אל הקב"ה, לעשות את רצונו כפי שציוונו בתורתו, לשמח אותו יותר, ושהוא ישמח אתכם גם כן. בנוסף, אני מזמין אתכם להיות שותפים עמי בעשייה החשובה הזאת, כמעט בלי מאמץ מצדכם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח קישורים של דפי האתר אל חבריכם ברשתות החברתיות או באתרי אינטרנט אחרים. זו מצוות זיכוי הרבים שאין לשער מעלתה. לסיום אאחל לכם שפע ברכות, שתזכו לכל מילי דמיטב, ויוסף עליכם ה' ככם אלף פעמים. אוהב אתכם ואת כל בית ישראל, מירון בן-חיים, אור תורה.

* רוצים לדעת עלי קצת יותר? ראו בקישור הבא איך חזרתי בתשובה * עדיין יש לכם ספקות בענייני אמונה? רוצים לדעת שיש בורא לעולם ושהתורה אמת? היכנסו לשיעורים ביסודי האמונה * רוצים לדבר איתי? לחצו כאן ליצירת קשר * אבקש לכבד ולא לגלוש באתר בשבתות וחגים * אוהב אתכם ומקווה שתיהנו מהאתר!

מירון בן-חיים

עדכון חשוב:

לאור לבטים רבים האם העיסוק בתחזוקת האתר כדאי את התועלת המופקת ממנו, הסקתי שמוטב להפנות את המשאבים אל מקום אחר שההתעסקות בו קטנה יותר, והוא הפצת תקליטורים של שיעורי תורה לזיכוי הרבים. בבתי כנסת, בתיבות דואר, בכל מקום.

חשבתי רבות על כך שהרבה פעמים אנו נשאבים לפעילות ברשת האינטרנט והיא גוזלת לנו זמן יקר שהיינו יכולים לעסוק בו בדברים אחרים מועילים יותר, ואפילו כשהפעילות ברשת האינטרנט היא לצורך זיכוי הרבים, יש לבחון כל הזמן את הכלים, לראות שהשקעה בהם שווה את התמורה, ואם רואים כלי אחר שיש בו תמורה דומה בפחות השקעה יש להתמקד בו יותר, ובפרט כשהמשאבים מצומצמים.

סבור אני שעם יותר משאבים של זמן ו/או כסף הייתי ממשיך הן בתחזוקת האתר והן בהפצת דיסקים במקביל, אבל כיוון שהמשאבים ממילא מצומצמים, נאלץ אני לבחור בכלי היותר טוב ולהניח האחר, וזאת אני עושה.

אם כן, אנו נאלצים להיפרד, מקווה שהאתר הועיל ולו במשהו אפילו לאדם אחד ובשביל זה היה שווה את המאמץ.

אוהב אתכם, ומתפלל בעדכם, מירון בן-חיים.

אם יימצא מי שירצה לקחת את האתר ללא תמורה, ובתנאי שימשיך את מתכונתו, להשתדל להפיץ תורה ללא כוונת רווח, אעביר אליו בשמחה לכבוד ה' יתברך.

***

בעזרת ה', האתר עדיין יהיה פעיל במתכונתו הנוכחית עוד כחודשיים מהיום (שושן פורים).

התגובות סגורות.

ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: